‘Shitës ikonash të vjedhura’/ Rama uron Nanon, por çfarë thoshte Nano për të

Edi Rama sot i është lëpirë Fatos Nanos, si asnjëherë më parë, meqenëse ky i fundit ka ditëlindjen.

Dëshira për një mandat qeverisës ka bërë që Rama ti lëpihet kujt të mundet.

Por çfarë thoshte Fatos Nano për Edi Ramën më herët.

‘E mora nga Parisi me thonj të papreprë … shitësin e ikonave të vjedhura dhe e solla e bëra njeri në Tiranë’, ishin disa prej shprehjeve të Nanos për Ramën.

Për më shumë, ndiqni videon:

© SYRI.net