Shkenda Dubova prezanton nënën, bukurinë e ka trashëguar nga ajo

Këngëtarja Shkenda Dubova na ka prezantuar me nënën e saj.
Këtë e ka bërë nëpërmjet një fotografie të cilën e ka ndarë për ta uruar atë publikisht me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net

”Urime ditëlindjen o drita ime, nënë” ishin fjalët e Shkendës ndërsa ajo çfarë automatikisht bie në sy tek ky imazh është se gruaja në foto është një zonjë e vërtetë dhe se këngëtarja e njohur bukurinë e ka trashëguar nga ajo./Lajmi.net/

Lini Një Koment