Shkojnë për të vjedhur në një lokal në Malishevë: Pronari i pret me armë

Disa persona kanë tentuar të plaqkisin një lokal në Pejë, por janë ballafaquar me pronarin, i cili ka qenë i armatosur.


Pronari ka shtënë disa herë me armë në drejtim të qiellit dhe nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia po e heton rastin.

Ky është njofitmi i policisë:

Është raportuar se person/a të panjohur kanë tentuar që të kryejnë vjedhje në një lokal tregtar, mirëpo pronar i lokalit mashkull kosovar kishte shtënë dy herë me armë zjarri në ajër dhe të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dy gëzhoja . Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Lini Një Koment