Showbiz

Fustani i kuq vë në pah linjat perfekte të Morena Tarakut

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë. Morena Taraku është aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net. Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq, i cili thekson format trupore të saj. Kujtojmë që projekti i

Presidenti bashkë me Endritin ngjiten në bjeshkët e Sharrit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kaluar vikendin me djalin e tij, Endritin në bardhësitë e Sharrit. “Pas një jave intensive në kryeqytetet e aleatëve të Kosovës, vikendin e kalova me Endritin në bardhësitë e Sharrit”, ka shkruar ai në Facebook. Krerët e lartë e kanë bërë shprehi që vikendeve të vizitojnë bjeshkë  e male

Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Labit

Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri është goxha aktiv në rrjete sociale. Labi sot ka hedhur një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet pranë bashkëshortes, shkruan lajmi.net, përcjellë GazetaBlic. “Ju urojmë të gjithëve një vikend të bukur dhe të këndshëm, me familje e me shoqëri. Labi dhe Hana”, ka shkruar ai. Çifti duken tejet

Ky ishte numri i personave që moren pjesë në koncertin e Cecës në Mitrovicë

Ka filluar koncerti i Svetlana Ražnatović e njohur si Ceca në Mitrovicën e Veriut, e cila ka ardhur në përkrahje të protestës së serbëve që po kundërshtojnë taksën e vënë ndaj produkteve serbe. “Kam ardhur në Mitrovicën e Kosovës dhe në këtë mënyrë mund të ndihmoj popullin tonë në luftën e tij të drejtë dhe

Ceca tregon sa para do t’i marrë nga koncerit në Mitrovicë

Këngëtarja serbe Ceca sot do të përformojë në veri të Kosovës. Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Kjo ka ngjallur menjëherë reagime të shumta të njerëzve, përfshirë edhe figurat e shtetit, por pavarësisht se është bërë thirrje

Leonora tregon këngën e preferuar për të fituar ‘Këngën Magjike’

Kjo është kënga e preferuar e Leonora Jakupit këtë edicion. Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”.Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike. Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja

Bashkëshortet e bardhezinjve janë spektakli i vërtetë i Juventus

Mungon shumë pak nga ndeshja e madhe që do të luhet mbrëmjen e sotme në “Allianz Stadium” mes Juventus dhe Inter. Një sfidë që premton të dhurojë spektakël në fushë, teksa jashtë saj e gjithë vëmendja do të jetë për partneret e lojtarëve bardhezinj, që sot do të jenë gati të mrekullojnë të gjithë të

Ndryshim drastik në pamje nga Nihan

Aktorja e mirënjohur, Neslihan Atagul e njohur si “Nihan” nga seriali “Kara Sevda” vazhdon të jetë një nga aktoret më të kërkuarat e më të pëlqyerat në Turqi. Ajo ka një karrierë të suksesshme jo vetëm në aktrim, por edhe si imazh kryesor i disa kompanive të rëndësishme, shkruan rtv21. Krahas këtyre angazhimeve të shumta,

Loredana Zefi lanson këngën e re “Buzëqeshje 1 milion dollarëshe”

Loredana Zefi e cila muaj më parë debutoi si soliste, tani ka lansuar edhe një tjetër këngë solo pas bashkëpunimit me të dashurin e saj Mozzik, në këngën “Bonnie and Clyde. “A million Dollar Smile”, quhet kënga e re e saj, e cila u publikua pas mesnatës ndërsa si imazh të kësaj këngë, ajo ka

Shkenda Dubova u’a “qel sytë” me këto foto nga Tailanda

Tash e disa ditë, këngëtarja Shkenda Dubova po shijon bukuritë e bregdetit aziatik. Ajo me miken e saj, ish-Missin Arbnore Ademaj është në Tajlandë në një pushim vajzash shkruan Prive. E normalisht se nga ky pushim, fotot e nxehta nuk mungojnë. Shkenda ka vënë në pah linjat e saj trupore mahnitëse në fotot që si