Shpërthimi me eksploziv në Tiranë: Zbardhet identiteti i personit të plagosur

Një shpërthim me eksploziv tronditi Tiranën paraditën e sotme.

 

Një sasi eksplozivi iu vendos një dyqani celularësh në rrugën “Pjetër Budi”.

Nga shpërthimi mbeti i plagosur një person.

Ai quhet Gentian Hoxha dhe është 26 vjeç.

Hoxha ishte punonjës në këtë dyqan celularësh.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

Ndërkohë janë publikuar disa pamje të rënda nga ky shpërthim.

Ekskluzive/Tiranë, shpërthim i fuqishëm në një servis celularësh, plagoset rëndë një 25 vjeçar. Kujdes, pamje të rënda!

Ekskluzive/Tiranë, shpërthim i fuqishëm në një servis celularësh, plagoset rëndë një 25 vjeçar. Kujdes, pamje të rënda!

Opublikowany przez Tirana Today na 12 marca 2018

Lini Një Koment