Shpetimi puth guan në mes të qytetit, por shikoni si janë kombinuar edhe me veshje(FOTO)

 

Arta është gruaja e aktorit Shpetim Deskut e cila në çdo fotografi shkëlqen, shkruan ORAinfo.

Gruaja e Shpetimit po merr vëmendje në media më shumë se vetë ai dhe zakonisht përfolet si një grua shumë tërheqëse.

Edhe këtë herë me një fotografi na tregon se sa e bukur është e çfarë surprize të këndshme i bëri sot burrit të saj.

Në këtë foto Shpetimi shihet duke e puth gruan e tij në mes të qytetit. Ajo çfarë bie në s ësht137 edhe veshja të cilën e kanë komninuar me njëri-tjetrin. /ORAinfo/

Lini Një Koment