Shqipëria mëson grupin në Ligën e Kombeve

Kombëtarja shqiptare do të luajë në Grupin 1 kundër Skocisë dhe Izraelit.

Kombëtarja shqiptare ka mësuar grupin dhe kundërshtarët për Ligën e Kombeve.

Ekipi kuqezi do të luajë në Grupin 1 kundër Skocisë dhe Izraelit.

Shqipëria ishte në vazon C. /Lajmi.net/