Shulja di t’i bëjë veti meshkujt, shikoni të dashurin e saj tërheqës!

Gonca Vuslateri është emri i aktores që luan rolin e Shules në serialin e popullarizuar ‘Anne’.

Shule në jetën reale është një femër simpatike që ka arritu të bëjë për vete një prej meshkujve më të bukur turk, Edip Burak Ertoğan, përcjell ORAvip.

Çifti si i famshëm janë të ndjekur nga mediet turke dhe shpesh momentet e tyre intime i sheh i gjithë publiku.

Disa fotografi që iu shkrepën çiftit derisa ishin së bashku tregojnë se Shulja ka goditur në shenjë me të dashurin e saj super seksi./ORAvip/

Lini Një Koment