Sinani po i ‘çmend’ fanset me ndryshimin që ka bërë në pamje

‘Sinani’ ka ndryshuar shumë në dukjen e tij.

Alp Navruz është aktori shumë i njohur turk dhe që me rolet e tij u bë i njohur jo vetëm në Turqi por duke vazhduar në vendet përreth e deri në Evropë e në veçanti në Kosovë.

Në publikun shqiptar ai u bë shumë i njohur me rolin e tij të ‘Sinanit’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ai mori vëmendjen e publikut edhe me pamjen e tij e që shquhet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E në foton që ka postuar në Instagram, ai shihet se ka bërë një ndryshim të ri në flokë e që duket edhe më bukur se më parë. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sinani-po-i-cmend-fanset-e-me-ndryshimin-qe-ka-bere-ne-pamje-614584/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Lini Një Koment