Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit, ja për çfarë bëhet fjalë

Vajza e Shyhrete Behlulit sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret e muzikës popullore e cila vazhdon të i qendrojë besnike këtij zhanri muzikor.

Vajza e saj, Njomza feston ditëlindjen dhe nuk mungojnë urimet e shumta nga familjarët.

Engjëllusha, ishte ajo e cila ia uroj ditëlindjen me një postim në llogarinë  e saj ‘Instagram‘.

‘Urime ditelindja sisi. Te dua’, shkroi  ajo krahas fotos.

Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti saj Luli janë të martuar kanë pesë fëmijë, tri vajza dhe dy djem.

Lini Një Koment