Sulltanesha “Safije” është plakur kaq shumë, shikojani rrudhat në fytyrë (FOTO)

Seriali “Sulltanesha Kosem”, i cili mori vëmendjen me te madhe tek shqiptaret, dhe u prit shumë mirë nga publiku, shkruan ORAvip.

Në ketë serial morën pjesë shumë aktor të njohur turk nder to ishte edhe aktorja e cila luajti rolin e Sulltaneshë Safija.

E që nga ajo kohë ajo u be temë e diskutimeve në media rozë.

Ne rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet për krah miqve të saj, dhe ajo duket se është plakur paksa, pasi qe rrudhat i vërehen dukshëm në fytyrën e saj.

Me poshtë shikoni fotografin e “Sulltaneshes Safije”.

Lini Një Koment