“Suzi” kënga e re nga Blunt dhe Real [video]

Dj Blunt dhe Real kanë publikuar këngën e tyre më të re “Suzi”.

Për videoklipin është përkujdesur Entermedia, transmeton Koha.net. Kurse teksti është shkruar nga Blunt dhe Real.

Muzika është bërë nga Big Boss Beatz, ndërsa incizimi dhe pasterizimi nga Florent Boshnjaku.