Tayna guxon të pozoj pa të brendshme! (FOTO)

Reperja e njohur kosovare ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Tayna e veshur me një fustan të kuq duket kaq joshëse dhe e bukur, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, interpretuesja e disa hiteve ka guxuar të shfaqet pa të brendshme.

“Unë jam për atë ‘vepro si zonjë mendo si burrë’, ka shkruar ajo mes tjerash krahas kësaj fotografie.

Kujtojmë faktin se ajo vazhdon të jetë tejet aktive në skenën muzikore.

Lini Një Koment