Të shtëna me armë zjarri në Dardani, flet Policia

Sot në lagjen Dardania (te Santea) në Prishtinë ndodhur një përleshje, ku ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

“Sot rreth orës 11:30 kemi pranuar një informacion për një përleshje fizike mes disa personave ku ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri”, ka thënë zëdhënësja e Policisë, Florije Ahmeti.

Ahmeti ka thënë për Periskopin se nuk raportohet për të lënduar, dhe aktualisht atje ndodhen edhe njesitet policore të cilat po merren me rastin. /Periskopi

Lini Një Koment