Të shtunën seanca për votimin e buxhetit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që të shtunën të caktohet seanca parlamentare për votimin e buxhetit të vitit 2019

Burime të Indeksonline brenda Kuvendit bëjnë të ditur se në seancën plenare të së shtunës do të jenë rend dite edhe projektligji për pagat, projektligji për dialogun dhe projektligje tjera.

Seanca do të mbahet me fillim prej orës 10:00.

Lini Një Koment