Tifozja e flaktë e Kombëtares Shqiptare merr guximin të pozojë pa grim (Foto)

Rike Roci ka qenë pjesë e formatit televiziv “BigBrother” nga ku dhe u bë e njohur për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Por, ajo nuk ka fituar famën e madhe për shkak të pjesëmarrjes së saj në reality show.

U komentua shumë edhe si tifozja më joshëse e Kombëtares Shqiptare.

Tani, ajo është kthyer në Shqipëri për të marrë pjesë në spektkalin “Dancing With The Stars”, ku dhe mbrëmë u eliminua.

Edhe pse janë të rralla fytyrat e ekranit që guxojnë të pozojnë pa grim, duket se Rike nuk e ka problem aspak një gjë të tillë, pasi po duket mjaft e bukur edhe pa grim./GazetaBlic

Lini Një Koment