Tragjedi mes Tiranës, djali qëllon me armë një vajzë e pastaj veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Nga raportimet e para mësohet se një djalë ka qëlluar me armë drejt një vajze e më pas ka qëlluar edhe mbi veten.

Mësohet se të rinjtë janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar me urgjencë në spital.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën përballë spitalit “Nënë Tereza”.