Tri vajzat e shoubizit me veturë mbi 100 mijë euro (Foto)

Një tjetër Range Rover Velar – makinë që kushton rreth 100 mijë euro, tashmë e posedon edhe prezantuesja shqiptare, Arbnora Ademaj.

Ajo e postoi një fotogra në Instagram duke bërë të ditur se është bërë me veturë të re, e cila ka ngjyrë të bardhë.

© Arbnora Ademaj [Instagram]

Përveç Arbnorës, këtë makinë me çmim marramendës e kanë edhe Shkenda Dubova e Morena Taraku.

© Morena Taraku [Instagram]

Shkenda Dubova është këngëtare dhe posedon si biznes të saj një qendër dobësimi, Morena Taraku, poashtu merret herë pas herë me muzikë, ndërkaq Arbnora Ademaj prezanton një emision sportiv në njërin prej televizioneve shqiptare.

© Shkenda Dubova [Instagram]

Lini Një Koment