Tuna sonte ‘ndezi’ Instagramin, me fustanin e kuq vë në pah asetet (FOTO)

Këngëtarja, ka kohë që nuk ka publikuar fotografi ku ka treguar linjat trupore.

Sonte, Tuna ka marrë vëmendjen me fustanin e kuq.

Artistja kosovare, ka ndarë me ndjekësit dy foto me të cilat ekspozoi gjoksin dhe në të çarën e fustanin vuri në pah njërën këmbë.

Tuna ka bërë publike dhe lokacionin, nga Chicago ka postuar këto foto.