Vajza e Eli Farës e tepron me ekspozimin e trupit (FOTO)

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara gjithmonë është në qendër të medieve rozë, shkruan GazetaBlic.

Ajo njihet për linjat e saj seksi, kështu që nuk ndalet së provokuari me fotografi të cilat tregojnë gjithmonë të pasmet dhe gjoksin e saj.

Çdo postim i saj në rrjetet sociale është e pamundur që ajo të mos ekspozoj asetet e saj.

Të tilla janë dhe fotografitë e fundit të publikuara në InstaStory, ku është kthyer pas në kohë, foto këto të realizuara gjatë verës, duke treguar linjat trupore.

Marina Fara ka disa muaj që është ndarë nga i fejuari, fejesë kjo që zgjati afro dy muaj, por arsyet e ndarjes nuk u thanë asnjëherë nga ajo./GazetaBlic