Vajza e ish-deputetes ”djeg Snapchatin” (FOTO)

Ç’është e vërteta vajza e ish-deputetes kohët e fundit merr shumë kompimenta dhe me të drejtë.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto mjaft interesante për të gjithë ndjekësit e saj meshkuj në rrjetin social “Snapchat”.

Për të gjitha ata që nuk e njohin bëhet fjalë për Adën, vajzën e ish-deputetes Albina Dedës e cila është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

19-vjeçarja është komentuar shpesh për look-un e saj, format trupore të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë me fotot ku shfaqet me bikini.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi kur Ada ka postuar një foto ku shfaqet para pasqyrës e veshur me bikini, një fund të shkurtër dhe një xhaketë hedhur krahëve.

“Nuk jam e rrëmujshme”, shkruan ajo teksa në foto shihen rroba të hedhura në tokë e në shtrat.

Lini Një Koment