Vajza e ish deputetes shqiptare tërheq vëmendjen me pozat atraktive në bikine

Vajza e ish deputetes shqiptare, Albina Deda, Ada shpesh merr vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Pasi mbylli llogarinë e saj në Instagram për disa ditë, ajo është rikthyer sërish, ndërsa po sjellë poza tejet atraktive për ndjekësit e saj.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini të kuqe teksa shihet se po relaksohet në plazh.

21 vjeçarja është komentuar gjithmonë për linjat e saj për të cilat dhe pëlqehet shumë nga ndjekësit.