Valon Behrami martohet me skijatoren zvicerane, publikon fotografi nga dasma (FOTO)

Futbollisti i njohur, Valon Behrami ka kohë që është në lidhje me skijetaren zvicerane, Lara Gut, shkruan GazetaBlic.

E çifti kanë vendosur të kurorëzojnë me martesë këtë lidhje disa-vjeçare, ku këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi, i veshur me kostum si dhe Lara me fustanin e bardhë, dhe ka shkruar:

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë tanë përreth. Nuk mund të kisha imagjinuar një mënyrë më të mirë për të të thënë “Pranoj”, ka shkruar Valon Behrami.

Lini Një Koment