Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog.

Takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është taksa.

Pjesë e këtij takimi do të jetë kryeministri Ramush Haradinaj, presidenti Hashim Thaçi, dhe bashkëkryesuesit e ekipit negociator  Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti.

“Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar krerët e shtetit dhe bashkëkryesuesit e ekipit shtetëror të dialogut në takim në kabinetin e tij në Kuvend për të diskutuar për dialogun”, kanë thënë burime të Telegrafit.

Lini Një Koment