Vildane Zenelit i del gjoksi në prani të ‘Sahit Plisit’ (FOTO)

Modelja shqiptare Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është një femër mjaft atraktive dhe ndiqet nga shumë fansa për shkak të formave të saj.


Ajo vazhdimisht me paraqitjet e saj publike zgjon interesimin për shkak se ajo është mjaft e guximshme me paraqitjet e saj publike duke mos hezituar të ekspozohet, shkruan indeksonline.

Së fundmi ajo është bashkuar me aktorët e humorit ‘Stupcat’ duke sjellë diqka të re për publikun tanimë në fushën e aktrimit.

Ajo që bie në sy është ekspozimi që ajo ka bërë, duke nxjerrë pothuajse tërësisht gjoksin duke provokuar publikun.

Lini Një Koment