Xherdan Shaqirit po i pëlqen kjo bukuroshe shqiptare

Yllit të Zvicrës, kosovarit Xherdan Shaqiri duket se është duke i pëlqyer një bukuroshe tjetër shqiptare

Ai është në rregull me të gjitha, por ende nuk e ka gjetur vajzën e ëndrrave të tij.

Ish lojtari i Basel, Bayern Munich, Inter ka qenë shumë enigmatik sa i përketë lidhjeve të tij me femra, derisa për një kohë ishte përfolur se anësori ofansivë i Zvicrës është në lidhje me moderatoren e digitalb, Ilda Bejlerin.

Por, pas pak kohëve këto thashetheme ishin hedhur poshtë nga çifti.

Tani, ai duket se i është vardisur gjoksmadhes, Jehona Dreshaj që është motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj.

Xherdani ia ka bërë “like” një fotoje të Jehonës që ajo e ka postuar në Twitter.

 

Lini Një Koment