Yjet botërore e quajnë klloun Donald Trump-in pas debatit presidecal me Joe Biden

Mbrëmë është mbajtur debati presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden i cili zgjati më shumë se 90 minuta, shkruan GazetaBlic.

Ka pasur reagime të shumta nga të famshmit botërorë, të cilët kanë dalur hapur kundër presidentit Trump.

Në llogaritë e tyre në Twitter ata kanë bërë shkrime nga më të ndryshimet, madje disa nga ta e kanë quajtur edhe “Clown”.

Ndërsa të tjerë shkruajnë se nuk mund ta lënë veten në duart e këtij njeriu edhe për katër vite tjera.

Cara Delevigne