Zaimina dhe i dashuri i saj biznesmen blejnë shtëpi të re, publikohen pamjet super-luksoze

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë fëmijën e parë që është vajzë (Khloe), me biznismenin e njohur, Klodian Asllani, shkruan lajmi net.

Së fundmi, ajo me anë të rrjeteve sociale ka prezantuar vilën e re që duket e mrekullueshme, thjesht ju lë pa fjalë.

Pamjet e kësaj video i ka publikuar vetë këngëtarja që tregon se “Projekti i vilës së re është përfunduar”, ka shkruar ajo.

Sa i përket projekteve muzikore ajo ka lënë anash tash e sa kohë, e që më shumë i është përkushtuar familjes.

Lini Një Koment