Zëdhënësi i Presidentit akuza të forta Frrok Çupit e Baton Haxhiut: Qenër të UDB-së!

Zëdhënësi i Presidentit, Ilir Meta, ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Frrok Çupit në Top Channel si dhe të Baton Haxhisë në TV Klan në debatet televizive. Përmes një postimi në facebook, zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi i ka etikuar ata si ‘qenër të UDB-së’.

“Nuk mund t’i ndalojmë qentë të lehin! Edhe kafshët kanë të drejtat e tyre! Sidomos qentë e rrugës dhe të UDB-së në këto kohë të fantazmave me shkëmbime territoresh!”- shkruan Blushi në statusin e tij në facebook.

Lini Një Koment