Zeshkane apo biondinë, ja ndryshimet e Norës

Nora më e bukur si zeshkane apo biondinë.

Kohët e fundit lirshëm mund të theni se është shndërruar në ikonën më të përfolur të shoë bizit kosovar.

Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre mbi 10 vjeçare, e gjëja vetme që i lidh çiftin është vetëm vajza e tyre Rene, shkruan Kosovarja.

Që kur e bënë publike ndarjen çifti ka qenë akoma më shumë në fokus të medieve duke u përcjellur çdo lëvizje e tyre, madje së fundi thuhet të jenë parë bashkë edhe në aeroportin e Shkupit.

Ani pse për këtë ende çifti nuk kanë dhënë deklaratë.

Nora vazhdon të jetë po aq e bukur duke treguar ndaj vetes një kujdes edhe më të shtuar.

Ka kohë që e shohim si zeshkane, por e mbani mend natyrisht Norën një kohë edhe si biondinë.
Si thoni cila ngjyrë i shkon më shumë?

Lini Një Koment