Zeshkane e shumë simpatike, kjo është reja e madhe e Isa Mustafës (FOTO)

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka pak ditë që është kthyer nga Gjermania, pasi atje kishte shkuar për tu rehabilituar pasi kishte disa probleme shëndetësore, përcjell ORAvip.

Nuk dihet ende nëse Mustafa, është në gjendje ende ta mbajë postin e kryetarit të kësaj partie, apo ai do të ia lë vendin dikujt tjetër

Ish- kryeministri tani po kujdeset më shumë për shëndetin e tij. E ajo që po përkujdeset më shumë për të është reja e tij, gruaja e djalit Të Mustafës, Besnikut.

Ajo është një zeshkane shumë e bukur dhe tejet sharmante./ORAvip/

Lini Një Koment