Zidane thyen heshtjen dhe flet për Benzeman dhe Bale

Zinedine Zidane nuk do t’i largojë Gareth Bale dhe Karim Benzeman nga Real Madrid

Të dy lojtarët po kalojnë momente jo të mira te ‘Los Blancos’, por pavarësisht kësaj tekniku francez nuk pritet që t’i largojë ata nga ‘Santiago Bernabeu’ këtë verë, transmeton Periskopi.

“Unë nuk mendoj se e ardhmja e tyre është në rrezik këtu,” ka thënë Zidane.

“Ata nuk më kanë impresionuar për të keq mua. Ata stërvisin mirë.

“Natyrisht që duan të luajnë më shumë, por pavarësisht kësaj edhe të tjerët po punojnë mirë,”. /Periskopi/

Lini Një Koment