Intervista e fundit

Shiko më shum artikuj

Kurti thotë se do ta varrosë përfundimisht idenë e Thaçit për shkëmbim territoresh me Serbinë

1 javë më parë

Kandidati për kryeministër të Kosovës, njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se në takimet me të dërguarin presidencial amerikan për bisedimet Kosovë – Serbi është diskutuar për

Opinioni i fundit

Shiko më shum artikuj

Rama e bëri Shqipërinë që të mos e duan as shqiptarët dhe as Europa

9 orë më parë

Nga Kim Mehmeti   Shqipëria nuk është e rrezikuar nga ambiciet e një Kryeministri që don t’i kontrollojë të gjitha, por nga një ‘Piktor’ i dështuar dhe i frustruar që