Archive

Publikohet lista e përfaqësues së Shqipërisë kundër Francës dhe Islandës

5 muaj më parë

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka publikuar sot listën e futbollistëve për dy ndeshjet e radhës në eliminatoret e “Euro 2020” kundër Francës

Nga plazhi Agnesa shfaq linjat perfekte

5 muaj më parë

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e pëlqyera e publikun që në daljen e parë dhe e

Daçiq frikësohet nga Palmer: SHBA-të duan zgjidhje sa më të shpejtë për problemin Kosovë – Serbi

5 muaj më parë

Sekretari i Shtetit Amerikan, Mike Pompeo, ka emëruar Zëvendës Ndihmës Sekretarin Matthew Palmer si Përfaqësuesin e tij të Posaçëm për Ballkanin Perëndimor. Ndërkohë emërimin e

Fushë Kosovë, djali sulmon nënën me thikë, gruan e detyron të qëndroj e mbyllur në dhomë

5 muaj më parë

Një rast tragjike ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në Fushë Kosovë, ku një djalë me thikë e ka sulmuar nënën e tij, pas një mosmarrëveshje

Kjo mund të jetë BMW-ja më e sigurt që është ndërtuar ndonjëherë

5 muaj më parë

Sepse BMW, nuk dëshiron që ju të kindnapoheni, të ju qëllojnë me armë apo edhe sulme të tjera të papritura që mund të ju ndodhin.

Zbulohen të meta të mëdha të sigurisë së “Iphone”

5 muaj më parë

Ekipi i hulumtuesve kanë gjetur të meta në disa faqe të cilat i përdorin përdoruesit e Iphone. Studiuesit e sigurisë që janë duke punuar në

Njerëzit e dhënë pas teorive konspirative, besojnë se personi i fotografuar në Egjipt është Steve Jobs – ata janë të bindur që është gjallë

5 muaj më parë

Personat e dhënë pas teorive konspirative kanë mbetur të habitur me një fotografi që po qarkullon në internet, me të cilën pretendohet se kinse shihet

Kronika e një vdekjeje të mistershme, aksidenti tragjik që mori jetën e një princeshe

5 muaj më parë

Sot 22 vite më parë, një lajm vdekjeje do të trondiste botën. Më 31 gusht të vitit 1997, Diana ishte përfshirë në një aksident rrugore

Pamje kur dy grabitësit e arrestuar sot në Gjakovë rrahin një punëtor të një pompe karburanti

5 muaj më parë

Policia rajonale e Gjakovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të cilat dyshohet se morën pjesë në tetë raste të grabitjeve të armatosura. KTV

Shkurta ndërron stilin, do të befasoheni nga kjo pamje e saj

5 muaj më parë

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo që e