Archive

Lekaj “trash” monopolin e Devollëve, ua mundëson edhe kontrollin e veturave të riaftësuara

6 muaj më parë

Të gjitha veturat të cilat aksidentohen nuk mund të dalin në qarkullim pa kryer kontrollin në Qendrën e Automjeteve të Kosovës “Eurolab” që është pronë

Dënohen 2 shqiptarë në Britani që kultivonin kanabis në shtëpi, përballen edhe me dëbim

6 muaj më parë

Mediat britanike raportojnë se dy shqiptarë janë dënuar me burg pasi në shtëpinë e tyre policia zbuloi 100 bimë kanabis sativa. Autoritetet britanike në Darwen

Arrestohen në Gjilan dy të dyshuar për posedim substancash narkotike

6 muaj më parë

Policia e Kosovës, njësitet për reagim të shpejtë nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjilan, gjatë punëve operative në teren, kanë ndaluar dje (në orën

Me 280 km/h mbi biçikletë, britaniku thyen rekordin botëror

6 muaj më parë

Neil Campbell ka thyer rekordin botëror të shpejtësisë mbi biçikletë. Me një biçikletë të modifikuar dhe të lidhur pas një Porscheje, ai arriti të kapte

Qytetari nuk duron më: Unë e bëra Ramushin kryeministër, pyeteni Labinot Tahirin

6 muaj më parë

Pas deklarimeve të zyrtarit të Nismës, Endrit Shala, se ishin ata që e bënë Ramush Haradinajn kryeministër të vendit, ka reaguar Adnan Hyseni, shkruan Gazeta

‘Ciao’ Napoli, Hysaj te rivali nga Serie A?

6 muaj më parë

Elseid Hysaj mbetet në pritje të ofertës së duhur për të larguar përfundimisht nga Napoli. Mediat italiane vijojnë të insistojnë, Hysaj është në shitje për

Derisa Haradinaj po merret me koalicione, Anita po shijon plazhet e Shqipërisë (FOTO)

6 muaj më parë

Gjatë kohës sa kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj po merret me koalicione, bashkëshortja e tij ka zgjedhur të relaksohet. Anita Haradinaj bashkë me fëmijët e

Ilir Deda zbulon: Në vitin 2009 pritej që Shpend Ahmeti të hynte në AAK

6 muaj më parë

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se në vitin 2009, Shpend Ahmeti do të kalonte në AAK, mirëpo aktakuza e dytë e Tribunalit të

U mashtruan nga injeksionet e lira për fryrje të buzëve, 7 amerikane e pësojnë keq

6 muaj më parë

Së paku shtatë gra të reja nga Arizona e Shteteve të Bashkuara kanë pësuar fryrje të tmerrshme të buzëve dhe dhimbje pasi pranuar të marrin

Koci-Haradinajt: Mirë që Selimi e Mustafa paskan kënduar në Hagë, e nuk kanë qajtë si ti!

6 muaj më parë

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik nga radhët e PDK-së, Gani Koci i është kundërpërgjigjur kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj për deklaratën e mbrëmshme për Rrustëm Mustafën

1 27 28 29 30 31 89