Archive

Shkaku i lëndimit, Shaqiri mungon në dy ndeshjet e ardhshme

10 muaj më parë

Futbollisti kosovar nuk do të mund të luajë në ndeshjet me Sheffieldin e Evertonin, ndërsa mund të rikthehet në dispozicion të trajnerit Jurgen Klopp pas

Këto janë informacionet që duhet të fshini menjëherë nga Facebook

10 muaj më parë

Ka disa informacione të caktuara të cilat ndoshta nuk është mirë t’i ndani me tjerët në internet. nëse nuk dëshironi ta fshini rrjetin social, atëherë

Mbesin në paraburgim të akuzuarit për mashtrim, Rrahim Hashimi dhe Kadri Rexhepi

10 muaj më parë

Gjykata Themelore në Prishtinë ua ka vazhduar edhe për dy muaj të tjerë masën e paraburgimit dy të akuzuarve për mashtrim, Rrahim Hashimi dhe Kadri

Pamje të rralla të Mercedes AMG GT 73, ende të pa lansuar

10 muaj më parë

CarBuzz ka arritur të sigurojë pamje të modelit të ri të Mercedes Amg GT 73. Mercedes nuk ka lëshuar ndonjë informacion specifik për këtë AMG

Ngritet aktakuzë kundër ish-Ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo

10 muaj më parë

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj ish-Ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo, dhe 5 personave të tjerë, për veprën penale keqpërdorim i pozitës zyrtare,

Duka ia kishte ofruar drejtimin e Kombëtares Besnik Hasit

10 muaj më parë

Prej thuajse 20 vitesh, kombëtarja shqiptare e futbollit nuk drejtohet nga një trajner vendas. Kjo ka krijuar shumë pakënaqësi tek tifozët shqiptarë të futbollit, ku

E pazakontë: Biri e varros babain e tij në një BMW si shenjë nderimi

10 muaj më parë

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babain e ndjerë, ai

Xhbanja e ‘O sa mire’: I refuzoj futbollistët që po më shkruajnë, janë të vegjël akoma

10 muaj më parë

Arjola Demiri ka treguar se po i shkruajnë edhe futbollistët. Aktorja dhe ish-Missi, Arjola Demiri, është vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për

Ndryshohet aktakuza, shtyhet seanca gjyqësore për vrasjen e Oliver Ivanoviq

10 muaj më parë

Në Departamentin Special të Gjykatës Themelore në Prishtinë sot ishte paraparë të fillonte seanca fillestare ndaj të akuzuarve në rastin e vrasjes së politikanit serb

Kështu ia shpreh dashurinë bashkëshortja Glauk Konjufcës!(FOTO)

10 muaj më parë

Emira Bajçinca është bashkëshortja e Kryetarit të sapo zgjedhur të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufcës. Çifti ka vite që janë të martuar dhe gëzojnë një