Archive

Find the best hormones homework helpers for your hormone balance tests apart from exams

1 muaj më parë

Find the best hormones homework helpers for your hormone balance tests apart from exams Chemist

Tetë thënie për librat

1 muaj më parë

Disa libra na lënë të lirë, disa na çlirojnë / Ralph Waldo Emerson Nuk mund të fle nëse jam i rrethuar nga librat / Jorge Luis Borges

Të shtëna vdekjeprurëse në Viskonsin, guvernatori shpall gjendje të jashtëzakonshme

1 muaj më parë

Të paktën një person është qëlluar për vdekje dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në rrugët e

Artikulli i ish-shefit të BERZH-it në 2009 po qarkullon nëpër internet: Na duhet se s’bën një pandemi

1 muaj më parë

Shumë njerëz kohëve të fundit janë duke shpërndarë një artikull të botuar në vitin 2009. Ekonomisti francez Jacques Attali, në këtë vit për L’Express shkruante

Aderime masive të mjekëve në VV, Kurti bën publike (FOTO)

1 muaj më parë

Ish kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po lavdërohet se mjekët pandërprerë po anëtarësohen në partinë e tij.Sipas tij, mjekët përveç se po luftojnë me pandeminë

Djali i Trumpit thotë se babai i tij do t’i humbas zgjedhjet

1 muaj më parë

“Ne po humbim miq, dhe kjo vërtet do të dhemb shumë”, raportohet të ketë thënë djali i Donal Trump, Trump Jr. Donald Trump Jr sic

Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë

1 muaj më parë

Një person është gjetur pa shenja jete, në një auto-servis. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 11:05, në

Kurti i refuzoi, shqiptaro-amerikanët e lusin edhe një herë të jetë me ta

1 muaj më parë

Veprimtari i njohur shqiptar që jeton në Amerikë, Uk Lushi, ka ftuar Albin Kurtin e Vetëvendosjes të jetë sot me shqiptaro-amerikanët në takimin virtual. Kujtojmë

E mitura denoncoi fqinjin se e ngacmoi seksualisht në plazh, Gjykata vendos për 60-vjeçarin

1 muaj më parë

Gjykata e Kavajës ka caktuar masës e sigurisë “arrest shtëpie” për një 60-vjeçar, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. 60-vjeçari u

“Nuk tolerojmë askënd, mos na testoni durimin”, Erdogan e thotë hapur: Turqia do të marrë gjithçka që i takon në Mesdhe, në Egje dhe në Detin e Zi

1 muaj më parë

Presidenti i Turise, Erdoğan nuk i ka fshehur synimet e shtetit qe drejton, duke paralajmeruar prere se “Turqia do të marrë gjithçka që i takon

1 4 5 6 7 8 31