Aksident tragjik, humbin jetën babë e bijë shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur sot ku kanë humbur jetën dy persona.


Sot ka ndodhur një aksident tragjik në qytetin e Korçës ku kanë humbur jetën.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, të cilat janë përplasur njëri me tjetrin, ndërsa një nga veturat ka goditur një baba dhe të bijën të cilët kanë vdekur.

Viktimat janë Sokol Hoxha 33 vjeçar dhe e bija e tij 6 vjeçare P. Hoxha.

Lini Një Koment