Posts From Portali Sakte

Flet gjyshja e gjashtëvjeçarit nga Peja që vdiq në QKUK – dy orë u vonua ambulanca

10 orë më parë

Gjyshja e të ndjerit Arbër Berisha, i cili ndërroi jetë pardje në QKUK, po i akuzon institucionet përgjegjëse për neglizhencë dhe joprofesionalizëm. Ajo ka bërë

Nga jashtë duket i thjeshtë, por ky model i Mercedes-Benz brenda është fantastik

10 orë më parë

Kur është fjala për rehati supreme, përgjigjja e Mercedes-Benz. Kjo markë gjermane posedon modele të ndryshme që ju bën të ndiheni shumë rahat si në

Volkswagen Tarok po pëlqehet shumë, kërkohet të futet në prodhim

10 orë më parë

Sikur të dëgjohen kërkesat e entuziastëve, kjo makinë edhe mund të hyjë në prodhim. Klientët e makinave pickup, nuk kanë mungesë të zgjidhjeve, madje mund

Tahiri thotë se me Ligjin për Qeverinë nuk do të ketë më shumë se 16 ministri

10 orë më parë

Koordinatori Nacional për Reforma Shtetërore, Besnik Tahiri, duke folur për Ligjin për Qeverinë, ka thënë se nuk do të ketë më shumë se 16 ministri

Këto janë gjysmëfinalet e Ligës së Evropës

10 orë më parë

Dy skuadra angleze, një gjermane dhe një e Spanjës do të luajnë në gjysmëfinale të Ligës së Evropës këtë edicion. Arsenali do të përballet me

Lista Serbe aplikon për zgjedhjet në veri, pak orë para se të mbyllet afati

10 orë më parë

Lista Serbe është bërë partia e tretë pas PDK-së dhe VV-së, e cila ka aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të

Wilder ia propozon Joshuas kundërshtarin e radhës

10 orë më parë

Boksieri amerikan, Deontay Wilder, ia ka propozuar Anthony Joshuas kundërshtarin e radhës, pas anulimit të duelit me Jarrell Miller. Wilder ka përmendur Luis Ortiz si

Rina si “loçkë”

10 orë më parë

Reperja kosovare Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi Këngëtarja në këtë fotosesion tregon flokët e saj të kuqe derisa ka të veshur një

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

10 orë më parë

Sakte.net ju sjell ngjarjet më të rëndësishme të ditës. 08:40Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK) organizon Simpoziumin mbarëshqiptar të kirurgëve të fëmijëve. (Hotel “Internacional

Bërnabiq: Shpresoj që Kosova ta heq taksën pas takimit të Berlinit

10 orë më parë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, përsëri ka thënë se nuk pret ndonjë zgjidhje për Kosovën në takimin e Berlinit. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka