Burri më me fat? Ka një grua seksi, tashmë fiton edhe lotarinë

Atë e kanë quajtur një burrë me shumë fat në Britani, për shkak se është në një lidhje me një femër shumë më të pashme dhe seksi se ai.

Por tashmë Darren Donaghey, 33 vjeç, ka fituar edhe lotarinë.

Jo pak, por plot 1 milionë sterlina kanë shkuar në xhepin e tij.

Kjo është një tjetër arsye për të festuar në krah të gruas së tij bukuroshe, Kate, 28 vjeç.

Tashmë çifti thotë se synon që t’u japë fëmijëve të tyre, vajzës 3-vjeçare dhe djalit 6 vjeç, të dy autikë, jetën që kanë ëndërruar.

“Paratë do të transformojnë plotësisht jetën tonë dhe të fëmijëve tanë,” thotë Darren.

1

2

Lini Një Koment