Komunat

Këtu mund t’i ndiqni rezultatet preliminare për komunën e Istogut (VIDEO/LIVE)

2 vjet më parë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur të publikojë rezultate preliminare për rivotimin në komunën e Istogut. Valdete Daka, kryetare e

AAK thotë se ka fituar Istogun!

2 vjet më parë

Zyrtarët e AAK-së thonë se kanë fituar Istogun. Sic raportojnë mediat, nga Shtabi i AAK-së në Istog, tashmë nga kjo

LDK në Istog shpallë fitoren!

2 vjet më parë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka shpallur fitoren në Istog. Është anëtarja e

Exit Poll: Ja sa për qind ka marrë Haki Rugova, e sa Gani Dreshaj!

2 vjet më parë

Rivotimi në Istog, pas anulimit të balotazhit të rregullt, ka përfunduar në

Istogu e përcakton sonte edhe partinë fituese në Kosovë

2 vjet më parë

AAK e Ramush Haradinajt dhe LDK e Isa Mustafës përveç garës për

Rivotimi në Istog, zyrtari i LDK-së mohon të jetë arrestuar nga Policia

2 vjet më parë

Sot gjatë ditës është raportuar se është arrestuar Selajdin Bytyqi, kryetari i

Kjo është 100 vjeçarja që votoi për të parin e Istogut

2 vjet më parë

Procesi i rivotimit për të parin e Istogut është duke vazhduar. Sipas

Rivotimi në Istog: Tre persona intervistohen për ryshfet

2 vjet më parë

Tre persona janë intervistuar për dhënie dhe marrje të ryshfetit gjatë procesit

Vetëplagoset me armë zjarri një burrë në Deçan

2 vjet më parë

Në Deçan dje është vetëplagosur një burrë aksidentalisht, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media. I

Një votues në Istog votoi me pasaportë të ish-Jugosllavisë

2 vjet më parë

Procesi i votimit për të parin e Istogut vazhdon të rrjedhë normalisht dhe qytetarët vazhdojnë të votojnë të pa penguar.

1 75 76 77 78 79 83