Sport

VIDEO/ Nejmar e akuzoi për racizëm, por shikoni si e tallte Mesin në të kaluarën mbrojtësi spanjoll

2 javë më parë

Ofendimet raciste të mbrojtësit, Alvaro Gonzalez ndaj Nejmarit, dyshohet të jenë arsyeja e sherrit masiv në fundin e ndeshjes PSG-Marsejë, ku plot 5 futbollistë u

Ronaldo e zbulon të vërtetën për ahengjet e tij famëkeqe në Real Madrid

2 javë më parë

Ronaldo ka zbuluar se çfarë kishte ndodhur në të vërtetë gjatë ahengjeve të tij famëkeqe gjatë kohës sa ishte futbollist i Real Madridit, duke thënë

Ronaldo: Futbolli pa tifozë si cirku pa gaztorë, si kopshti pa lule

2 javë më parë

Cristiano Ronaldo e ka krahasuar futbollin pa tifozë me shkuarjen në një cirk ku nuk ka fare gaztorë. Sulmuesi i Juventusit i shënoi dy gola

I plagosën motrën me thikë pasi e ngacmuan, kapiteni i Mançester Junajtid u përlesh me një grup shqiptarësh

1 muaj më parë

Media britanike “The Sun” shkruan se mbrojtësi anglez Herru Meguajer u konfliktua dhunshëm me një grup të rinjsh teksa një biznesmen shqiptar goditi me thikë

Kthehet Liga e Kampionëve: Reali dhe Juve synojnë përmbysje kundër Cityt e Lyonit

2 muaj më parë

Pas gati pesë muajve ndërprerje shkaku i përhapjes së koronavirusit, Liga e Kampionëve kthehet të premten me dy superpërballje në orën 21:00, kur edhe do

Lazio nuk dorëzohet, ofron 18 milionë euro për Muriqin

2 muaj më parë

Vedat Muriqi po shkon rrugës për t’u bërë me skuadër të re këtë afat kalimtar. Është Lazio që vazhdon të insistojë për sulmuesin e Kombëtares

FOTO/ Shaqiri feston titullin në jaht nën shoqërinë e tre femrave bukuroshe

2 muaj më parë

Xherdan Shaqiri tregon djegien nga dielli ndërsa ndodhet në jaht luksoz për pushime. Xherdan Shaqiri mund të gabohej pasi kishte veshur një bluzë të Liverpool-it

Mësohen katër çerekfinalistë të Ligës së Evropës

2 muaj më parë

Manchester Unitedi, Interi, Shakhtari e Kopenhaga janë katër çerekfinalistët e parë të Ligës së Evropës, të cilët siguruan kalimin në raundin tjetër të mërkurën në

Rrugëtimi i jashtëzakonshëm i Kastratit

2 muaj më parë

“Më besoni, edhe nëse luaj për Real Madridin, gjithmonë do të kthehem tek ata dhe do të kalojë kohën me ta, dhe gjithmonë do të

Agjenti zhgënjen Real Madridin: Bale nuk do të largohet

2 muaj më parë

Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid këtë verë, ka deklaruar agjenti i lojtarit, Jonathan Barnett, që ka thënë se lojtarët më të

1 2 3 529