Ferizaj: Arrestohet një person, vodhi një arkë me para të gatshme

Pas një pune hetimore policia ka arritur të arrestojë një person të dyshuar, pasi që i njëjti kishte depërtuar me forcë në një lokal prej ku kishte vjedhur nga një arkë para të gatshme.

I dyshuari gjatë intervistimit e ka pranuar se e ka kryer vjedhje dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lini Një Koment