Fotoja Rama-Kurti/ ‘Kur shkon pa ftuar, e gjen pa shtruar!’

Kyreministri i Shqipërisë, Edi Rama po qëndron në një vizitë dyditore në Kosovë ku po takohet me zyrtarë shtetërorë dhe partiakë.

Ai ka zhvilluar një takim me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin – takim i cili nuk dihej nëse do të mbahej për shkak të raporteve jo të mira në mes Ramës dhe Kurtit, raportojn mediat.

Një fotografi gjatë takimit Rama-Kurti, ku shihen shikime aspak të këndshme në drejtim të njërit-tjetrit u bë virale në rrjet.

“Foto of the day! Dje ne Prishtinë. Kur shkon pa ftuar, e gjen pa shtruar!” shkruan ai.

© SYRI.net