Horror në Meksikë, gjenden kokat e 6 personave

Policia në Meksikë brenda një frigoriferi për piknik ka gjetur 6 koka të prera, transmeton Anadolu Agency (AA).

Një zyrtar në provincën Sonora tha se pas një denoncimi, policia në frigorifer ka gjetur koka të prera të 6 meshkujve.

Ai tha se ende nuk janë identifikuar trupat dhe identiteti e kokave të prera, të cilat janë gjetur në afërsi të qytetit Ciudad Obregon. Bandat e drogës në Meksikë zakonisht lënë koka të prera si një paralajmërim për rivalët apo zyrtarët.

 

Lini Një Koment