Ish- deputeti: Lulzim Basha më kërcënon në Instagram

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si ‘Kaubojsi’, ka denoncuar në emisionin ‘Fiks Fare’ disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë e tij në Instafram nga një profil me emrin Lulzim Basha.

 ‘Kaubojsi’ thotë se beson që pas këtij profili është realisht kryetari i demokratëve.

“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës. Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh. Por u përsërit para dy ditësh. Jam i bindur se Lulzim Basha është në dijeni të tyre. Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

 

Lini Një Koment