Kjo veçori e iPhone 8 do të ju pëlqejë të gjithëve

E mërkurë, 02 Nentor 2016  –  Sakte.net

Viti i ardhshëm siç shihet do të jetë viti i smartfonëve të mençur, nga njëra anë Samsung po planifikon lançimin e Galaxy S8 dhe nga ana tjetër Apple po planifikon të lëshojë iPhone 8.
Thashethemet e para flasin se iPhone 8 do të ketë një ekran në gjithë pjesën e përparme të tij, por ajo që i ka bërë të gjithë të mendojnë më shumë në lidhje me këtë smartfon është mbushja pa kabllo, nepërmjet Wireless, transmeton lajmi.net

Smartfoni do të jetë i pajisur me një palë spirale induktive të cilat kanë bërthama metalike, nepërmjet të cilave, bëhet i mundur mbushja me Wireless.

39f3b77d00000578-3893670-image-a-2_1478006992239 3922a3a500000578-3823801-image-m-6_1475685465823 3922a39900000578-0-image-m-4_1475684564536

Lini Një Koment