Ky është 34-vjeçari, të cilit i shpërtheu në dorë bomba me celular

Janë publikuar fotot e Gentian Hoxhës, 34-vjeçarit që mbeti dje i plagosur pas shpërthimit të një bombe me celular që po e montonte në dyqanin e tij.

Hoxha është arrestuar sot nga policia për akuzën “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”.

Lini Një Koment