Lista Serbe nderon dëshmorët e UÇK-së

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë nderuar me një minutë heshtje dëshmorët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, respektivisht të ndjerin Hajredin Balaj si dhe tre dëshmorët: Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha

Ishin edhe deputetët e Listës Srpska të cilët nderuan dëshmorët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në këtë video të bërë nga “Indeksonline” ata shihen të ngritur në këmbë duke nderuar heronjtë shqiptarë.

Lini Një Koment