Varrosen dy motrat kosovare që vdiqën në aksident në Gjermani: Ishin të martuara për dy vëllëzër

Ditë më parë në një aksident tragjik në Gjermani ndërruan jetë dy motra nga Kosova.


Dy motrat që ndërruan jetë janë Hidajete dhe Feride Malokaj-Shabani. Hidajetja dhe Feridja ishin të martuara për dy vëllëzër.

Varrimi i të ndjerave u bë dje në ora 15:00 në fshatin Brovinë të komunës së Gjakovës.

Lini Një Koment